Arka wygrywa derby w Kożuchowie. Były kontrowersje [DUŻO ZDJĘĆ]

Nowosolanie górą w prestiżowym meczu z Koroną Kożuchów. Wygrali na wyjeździe 3:0

Wynik otworzył uderzeniem głową po stałym fragmencie w 28. minucie Tomasz Rozynek. Do przerwy więcej goli nie padło.

W 52. minucie sędzia boczny podniósł chorągiewkę i sygnalizował spalonego na połowie Korony, gospodarze byli przekonani, że gra została przerwana, główny jednak puścił akcję, co skrzętnie wykorzystał Gracjan Lewicki trafiając na 2:0. Później Korona strzeliła na 2:1, ale sędzia gola nie uznał. I po pierwszej, i po drugiej sytuacji pretensje do arbitra mieli kożuchowianie.

Strzelanie Arki zakończył Lewicki w doliczonym czasie gry, wykorzystał rzut karny.

Dużo więcej o meczu w papierowym wydaniu „Tygodnika Krąg” we wtorek. Teraz publikujemy zdjęcia.

Odra Bytom Odrzański, nasz trzeci czwartoligowiec, pokonała u siebie Polonię Słubice 4:1.