Trójka bliska sensacji… [ZDJĘCIA]

… a na pewno dużej niespodzianki. Niewiele brakowało, żeby lider wyjechał z Nowej Soli z niczym. Ostatecznie jednak SPR Bór Oborniki Śląskie pokonała Trójkę jedną bramką. Podopieczni Bronisława Malego zafundowali kibicom mnóstwo emocji!

Trójka Nowa Sól – SPR Bór Oborniki Śląskie 31:32 (15:14)

Trójka: Rapiejko, Kokot, Florczak (4), Marciniak (3), Szymczyszyn, Bortnowski (3), Orliński (3), Kowalski (4), Nowakowski (1), Adamek, Kujawa, Lisiewicz, Ceglarz, Paszkiewicz (6), Hajnysz (7), Krempa

Nowosolanie niesieni dopingiem licznie zgromadzonych w hali przy ul. Botanicznej kibiców doskonale rozpoczęli sobotnie spotkanie. W 11. minucie prowadziliśmy już 6:1! Lider był w szoku. Prowadzenia nie daliśmy sobie odebrać przez całą pierwszą połowę, choć po 30 minutach ono stopniało – ostatecznie do szatni obie ekipy schodziły przy wyniku 15:14 dla zespołu z Nowej Soli.

Drugą część od gola rozpoczęli przyjezdni, tym samym zrobił się remis 15:15. Bór zaczynał przejmować inicjatywę, narzucać swój styl gry, ale byliśmy w stanie podjąć rękawicę, wyrównywać stan meczu.

Jego końcówka należała jednak do faworytów.

W 28. minucie przegrywaliśmy 27:31, zdołaliśmy rzucić jeszcze cztery bramki, lecz zapunktowali też goście i po 60 minutach skończyło się 31:32…

Ale było warto przyjść w sobotni wieczór na mecz Trójki! Zobaczyliśmy rewelacyjne, emocjonujące spotkanie. Do niespodzianki zabrakło naprawdę niewiele.

W następnej kolejce zagramy w Kątach Wrocławskich. W tabeli jesteśmy na 10. miejscu.