Mecze kontrolne, część trzecia [PIŁKA NOŻNA]

Kożuchów z Zawiszą Serby, Bytom z Przyborowem, Arka z Victorią Ruszów, Błękitni z Chichami, Gieksa z Małomicami – trzeci rozdział sparingów przyniósł nam takie oto mecze

Korona Kożuchów rozegrała w sobotę pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Michała Kowbela pojedynkowali się z Zawiszą Serby. Do przerwy wygrywali już 7:2, w drugiej połowie strzelała już tylko Zawisza. Ostatecznie i tak wygraliśmy ten mecz 7:5. Bramki dla nas strzelali Łukasz Cygan, Dawid Cieśla, Amadeusz Żak, cztery razy na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany.

Odra Bytom Odrzański po dwóch sparingach z Chrobrym II Głogów zagrała tym razem w niedzielny wieczór z Pogonią Przyborów. Padł remis 3:3. Dwa gole dla Odry zdobył Mykyta Loboda, jedno trafienie dołożył Tomasz Sauter (przepięknej zresztą urody!). Dublet dla przyborowian ukłuł Mariusz Pojnar, trzecią bramkę dołożył trener Rafał Galas.

Nowosolska Arka zmierzyła się w sobotę z Victorią Ruszów, czwartoligowcem z Dolnego Śląska. Żeby w ogóle sparing rozegrać, Arka musiała pożyczyć Victorii aż czterech zawodników… No, nie mogli się zebrać panowie. Nowosolanie rozgromili rywali 7:0. Aż pięć bramek zdobył Jan Romaszko, po jednym golu dołożyli Tomasz Rozynek i Dariusz Nazar.

W ubiegły weekend Mieszko Konotop nie grał sparingu, podobnie będzie w tym tygodniu. Konotopianie skupiają się w tym czasie na ciężkich treningach.

Traper Chichy to B-klasowiec z Żagania. Z tą drużyną sparowali Błękitni z Wierzbnicy. The Blues przegrali 3:4, wszystkie bramki dla nas zdobył Bartosz Frydrych.

GKS Siedlisko grał w Żaganiu z Iskrą Małomice. Gieksa przegrała 1:2, strzelił Przemysław Sadowski.

Czarni Rudno pierwszy mecz kontrolny zaliczą w najbliższą sobotę 16 lutego z Iskrą Małomice.

LKP Stypułów 23 lutego zagra z Siedliskiem. Błękitni Lubięcin w ubiegłym tygodniu nie grali sparingu. MKS Nowe Miasteczko miał grać z Czerną, ostatecznie ten sparing został przełożony.