Regaty nadziei: Hołdak i Michalak z brązu

Bratysława: flagowy duet Kajakowego Klubu Sportowego płynął w Regatach Nadziei Olimpijskich. Mamy dwa medale!

Regaty w stolicy Słowacji wystartowały 13 września i potrwały trzy dni. To był owocny czas dla najlepszych nowosolan z KKS – Gracjana Michalaka i Krystiana Hołdaka, którzy tym razem reprezentowali kadrę narodową.

W C-2 na 1000 m panowie zajęli siódme miejsce, ale w innych konkurencjach było już tylko lepiej. W C-4 1000 m i C-2 200 m Hołdak i Michalak zdobyli brązowe medale! Blisko krążka było też w wyścigu C-4 na 200 m, gdzie zajęliśmy czwarte miejsce i otarliśmy się o podium.

Przypomnijmy: obaj zawodnicy to przyszłość naszego kajakarstwa, od początku notują bardzo dobry sezon – brali udział m.in. w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy, o czym pisaliśmy na łamach „Tygodnika Krąg”.