Bez niespodzianki. Trójka wygrywa z beniaminkiem, Wysocki daje show [ZDJĘCIA]

Stało się to, co miało się stać – Trójka Nowa Sól przełamała się wygrywając pierwszy mecz w sezonie. W sobotę byliśmy dużo lepszym zespołem niż SPR Oleśnica. Ta potyczka pokazała też, jak ważnym zawodnikiem dla Trójki jest Michał Wysocki

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica 36:29 (19:14)

Trójka: Rapiejko, Kokot (2), Florczak (2), Bortnowski (3), Orliński (3), Kowalski (4), Jaskółka, Wysocki (9), Sz. Lisiewicz (2), Biazik (1), G. Lisiewicz, Paszkiewicz (1), Hajnysz (6), Krempa (2), Stokowski (1), Ostrowski

Trójka chciała zrobić sobie nowe otwarcie w tym sezonie. Tydzień temu pauzowała, miała dwa tygodnie na rozpracowanie Oleśnicy.

Po raz pierwszy w sobotnim meczu prowadziliśmy w 7. minucie po bramce Marcina Hajnysza na 4:3. I my tego prowadzenia nie oddaliśmy już do końca, mimo że około 23. minuty z powodu kar graliśmy dwoma zawodnikami mniej. Podopieczni trenera Bronisława Malego bardziej odskoczyli gościom w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy. Na przerwę do szatni Trójka schodziła mając pięć bramek przewagi. Prowadziliśmy 19:14.

W drugiej części nasi piłkarze ręczni wynik jeszcze wyśrubowali. Ostatecznie pokonaliśmy beniaminka z Oleśnicy 36:29.

Trójka zagrała naprawdę świetny mecz, wygrała pewnie i zasłużenie.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”