Sobotni wieczór spędź z Trójką. Zagramy z liderem!

W 6. kolejce II ligi Trójka Nowa Sól przegrała na wyjeździe w Dzierżoniowie 25:18 (11:8). W sobotę o 19.00 zagramy w hali przy ul. Botanicznej ze Szczypiorniakiem Gorzyce, liderem

Z ekipą MKS Żagiew Dzierżoniów nasi ręczni grali w składzie: Rapiejko, Kokot (2 bramki), Florczak (1), Marciniak, Bortnowski (1), Wysocki (2), Orliński (2), Kowalski (1), Stokowski, Ostrowski, Kujawa, Sz. Lisiewicz (1), Biazik, Ceglarz, Paszkiewicz (2) i Hajnysz (6). Podopieczni trenera Bronisława Malego do przerwy przegrywali 11:8, w drugiej połowie przewaga gospodarzy powiększyła się. Ostatecznie ponieśliśmy porażkę 25:18.

A już w najbliższą sobotę czeka nas trudny mecz u siebie ze Szczypiorniakiem Gorzyce, liderem rozgrywek. Początek o godz. 19.00 w hali przy ul. Botanicznej. Zapraszamy!