Piłka ręczna: Czas na rewanże

W 13., ostatniej kolejce pierwszej rundy II ligi szczypiornistów Trójka Nowa Sól przegrała na wyjeździe z ŚKPR Świdnica

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 29:24 (15:8)

Trójka: Rapiejko, Bortnowski, Uchal (2 bramki), Wysocki (4), Orliński (2), Kowalski (3), Sz. Lisiewicz (2), Kwiatkowski (2), Ceglarz, Paszkiewicz (1), Hajnysz (7), Krempa (1), Ostrowski

Nowosolanie w Świdnicy do przerwy przegrywali aż siedmioma bramkami, w drugiej części trzeba było gonić. Udało się tylko zniwelować przewagę gospodarzy. Ostatecznie przegraliśmy 29:24.

To był ostatni mecz pierwszej rundy II ligi piłkarzy ręcznych. Po 13. kolejkach mamy 10 punktów i zajmujemy 11. miejsce w tabeli.

Teraz przerwa. Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej zagramy dopiero w drugiej połowie stycznia na wyjeździe w Obornikach.