Puchar Europy WAKO: Hassa i Oberda z medalami

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wiarę w sukces. Walczyliśmy do samego końca” – mówią w klubie Kickboxing Fighter Nowa Sól po pucharze Europy organizacji WAKO w Chorwacji. Bartosz Hassa zdobył złoto, a ze srebrem wrócił do domu Patryk Oberda

Zajęliśmy czwarte miejsce na 130 klubów w klasyfikacji medalowej” – chwalą się na FB Kickboxing Fighter Nowa Sól. Klub zdobył w Karlovac 34 medale: 14 złotych, tyle samo srebrnych i sześć brązowych. Ale jeśli chodzi o nowosolskich zawodników, walczyło dwóch – Bartosz Hassa i Patryk Oberda. Podopieczni trenera Adama Rydzaka podkreślają, że są dumni z reprezentacji Polski, która zakończyła turniej w klasyfikacji państw na czwartym miejscu z dorobkiem łącznie 45 medali. „Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wiarę w sukces. Walczyliśmy do samego końca” – podkreślają nowosolanie.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”