Zwycięstwo w derbach to szczególna słodycz! Astra wygrywa z Zieloną Górą

Astra Nowa Sól pokonała AZS Zielona Góra 3:0, tym samym utrzymała pierwsze miejsce w tabeli II ligi. Już w środę przed nami zaległy mecz z Chrobrym Głogów

Astra Nowa Sól – AZS Zielona Góra 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)

Ponownie bez publiczności, znowu w ciszy, bez dopingu Koliberki rozegrały mecz u siebie z AZS Zielona Góra. Kibice wspierali swoją drużynę oglądając relację w internecie. W domach fanów nie brakowało oklasków, dźwięku trąbki i tamburyna. Niestety, nowosolanie mogą sobie tylko wyobrażać, jak wszyscy kibice dopingują ich z całych sił.

Na początku najczęściej grali Artur Sławnikowski, Piotr Trzeciak, Paweł Skibicki, Mateusz Nożewski, Marcin Brzeziński, Alan Goltz i Bartosz Odwarzny.

Zielonogórzanie nie pozwolili się zdominować. Do pierwszego seta przystąpili z dużą energią. Walczyli o każdą piłkę, dobrze radzili sobie na zagrywce. To sprawiło, że pierwszy set przez większość czasu toczył się łeb w łeb. Koliberki docisnęły gaz pod koniec tej partii, żeby ostatecznie odskoczyć od przeciwnika i wygrać 25:22.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”