Karatecy najlepsi w drużynówce! Ale na laurach nie spoczywają

We wszystkich kategoriach turnieju w Wijewie zdobyli 15 medali. – Nie spoczywamy na laurach i już rozpoczynamy przygotowania do kolejnych zawodów – podkreśla Andrzej Czarnecki, prezes Nowosolskiego Klubu Karate Kyokushin

W sobotę najmłodsi karatecy rozpoczęli tegoroczny sezon. I od razu weszli w nową kampanię z przytupem!

Nowosolanie pojechali na 3. Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Wijewo. Na macie spotkało się 140 karateków z Grodziska Wlkp., Nowego Tomyśla, Lubina, Wołowa, Bydgoszczy, Inowrocławia, Leszna, Lubina, Zielonej Góry i Nowej Soli. – Stawiliśmy się liczną gromadą i zdobyliśmy pokaźny stos medali – uśmiecha się prezes NKKK Andrzej Czarnecki. – Na tego typu zawodach młodzi zawodnicy zyskują wiarę w to, że warto regularnie trenować, przelewać pot na zajęciach. Każdy kolejny sukces jest nagrodą i zwieńczeniem takiej pracy.

Nasi we wszystkich kategoriach wywalczyli aż 15 medali! W tym trzy złote, osiem srebrnych i cztery brązowe. To dało nam wygraną w klasyfikacji drużynowej. Brawo!

– Nie spoczywamy na laurach i już rozpoczynamy przygotowania do kolejnych zawodów – zaznacza Andrzej Czarnecki. – Gratulujemy wszystkim i życzymy jeszcze więcej motywacji, ducha walki, determinacji i kolejnych sukcesów.