Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ride or Die w Kaflu

2 czerwca 2018 - 08:00 - 17:00

zł10 – zł20

W sobotę 2 czerwca w nowosolskim pubie KAFLOWYM zagrają dla was: DJ Feel-X , DJ URE oraz eSWu !!! Wydarzenie towarzyszy imprezie Ride or Die oraz Graffiti Jam. Początek o godz. 21.00. Wstęp 20 zł.

DJ FEEL-X (MAD CREW, SIŁAZPOKOJU)

DJ FEEL-X na scenie muzycznej jest już od 1995 roku.
Wodnik, urodzony w Lublinie, w 1978, pochodzi z Końskich a mieszka w Tychach.
Jest właścicielem firmy Siła-Z-Pokoju Version Records.

W 1995 roku współzałożyciel MAD CREW. Jako DJ współpracował ze Wzgórzem Ya-Pa-3, Kazikiem, Kultem Kazikiem Na, Żywo, Kapelą Ze Wsi Warszawa, Los Pierdols, Gutkiem, Wojtasem, DonGuralEsko, Kalim i wieloma innymi znakomitymi wykonawcami z Polski i ze świata.

Współtworzył Baku Baku To Jest Skład i legendarną grupę Kaliber 44.

Ma własne studio nagraniowe SZPVRec STUDIO, w którym od 2010 roku tworzy swoje kompozycje jak i realizuje nagrania wielu znanych i mniej znanych wokalistów i muzyków.

Współpracuje i promuje marki ubraniowe firm: Intruz Clothing, Stoprocent, pracując potajemnie nad własną. Lata temu całe, spontanicznie prowadził audycję radiową „Stacja Dysków” wraz ze swoim, świętej pamięci przyjacielem RENKIEM. Obecnie wraz z ekipą z labelu SZPVRec w internetowym radiu, czasami grywa swoją autorską audycję pt „Rezydencja X’a”. Chwilową radiową karierę przedkłada jednak zawsze, ponad wszystkie dotychczasowe marzenia o pracy.

DJ FEEL-X gra imprezy klubowe jak i szereg eventów związanych z klubową kulturą DJ. Prowadzi własne warsztaty studyjno-DJskie. Zajmuje się grafiką i realizacją video. Pasją X’a jest również graffiti, któremu poświęca ciepłe dni w roku, organizując i realizując program „Odnawiamy Osiedla Przez Graffiti”.

HIP HOP’em zainteresował się we wczesnych latach 90 kiedy to uczęszczał do szkoły średniej w USA. Po powrocie muzyka i kultura ta na stałe zagościły w jego życiu. Wierny idei samorealizacji i kształcenia się, otwarty na odmienne style muzyczne, życiowy i doświadczony producent, DJ, realizator i animator kultury, która jest jego życiem. A na koncie ponad 125 wydawnictw, w których wziął udział.

Obecnie jest DJem składu GADABIT, który właśnie kończy pracę nad swoją 3 studyjną płytą.

SAVE THE VINYL & THE TURNTABLE

===================================================

DJ URE pochodzący z B-Białej od zawsze związany z Bielską sceną hiphopową, aktualny mistrz Polski IDA kat. technikal zagrał niezliczoną ilość imprez i koncertów, występował na jednej scenie między innymi z artystami jak:
O.S.T.R, DONGURALESKO, SOKÓL I MARYSIA STAROSTA, ZEUS, PALUCH, KEKE, DJFEELX, DJ600V, DJPREMIER i wielu innych, związany z POLSKA scena turntablistyczną:.

– 2015 wice mistrz IDA POLAND kat.technikal
– 2016 wice mistrz IDA POLAND kat.technikal
– 2017 mistrz IDA POLAND kat,technikal
– 2017 udział w IDA WORLD

===================================================

eSWu – koluszkowski MC , działający nie tylko na swoim podwórku – w rodzinnych Koluszkach-Alkoholuszkach
(autor terminu, który na stałe już wpisał się w nomenklaturę hiphopową i to właśnie on zdefiniowali styl tego miasta), ale również na terenie całego kraju.
Od najmłodszych lat związany z kulturą hip hopu i graffiti. Gdy rozpoczynał swoją zajawkę
w latach 2001-2002,zaczął wbijać na DNB-sowe imprezy, wskakiwać na scenę i nawijać.
Freestyle’uje do dzisiaj. Współzałożyciel PREMIERY – pierwszego w historii miasta składu rapowego.

===================================================

IMPREZA BILETOWANA / BILETY W CENIE
· WSTĘP NA IMPREZĘ – 20 zł
· *UCZESTNICY ZAWODÓW I WOLONTARIUSZE – 10 POLSKICH ZŁOTYCH

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2018
Czas:
08:00 - 17:00
Koszt:
zł10 – zł20

Miejsce

Pub Kaflowy, ul. św. Barbary