Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzień Dziecka w Gminie Sielisko

2 czerwca 2018 - 14:00 - 18:00

W sobotę 2 czerwca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu wspólnie z Gminą Siedlisko oraz sołtysami z terenu gminy zaprasza wszystkie dzieci na Gminny Dzień Dziecka. Imprezy odbędą się na palcach zabaw w Borowcu oraz w Bielawach.

Od godziny 14:00 do Borowca zapraszamy dzieci z Siedliska, Zwierzyńca, oraz Borowca na „Dzień Dziecka w świecie Indian”. Będzie to 3 godzinny blok animacji, zabaw, gier i atrakcji przygotowanych przez Bajko-Party. Do dyspozycji dzieci będzie m.in. dmuchana zjeżdżalnia, zamek do skakania, malowanie twarzy… Oczywiście dodatkowe atrakcje w tym wata cukrowa będzie przygotowane przez sołtysów i rady sołeckie. Indianie już czekają więc nie może was tam zabraknąć…

Z kolei o godzinie 15:00 w Bielawach dla dzieci z pozostałych miejscowości przygotowano Festyn z Minionkami. Tu również 3 godziny blok gier, zabaw i animacji oraz malowania twarzy poprowadzi Bajko Party. Tu także do dyspozycji dzieci będzie dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne, wata cukrowa i wiele innych dodatkowych atrakcji przygotowanych przez sołtysów i rady sołeckie. Nie pozwólcie Minionkom się nudzić.
Pomiędzy gminnymi miejscowościami będzie jeździł specjalny bajeczny pojazd.

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2018
Czas:
14:00 - 18:00

Miejsce

Borowiec/Bielawy