IV liga

Lubuszanin Drezdenko – Arka Nowa Sól 0:2 (0:1)
Bramki Ajryś 25’ (z karnego), Nazar 89’
Drezdenko to zawsze ciężki teren, Arka jechała na daleki wyjazd po ubiegłotygodniowej wstydliwej wtopie z Odrą Górzyca i musiała tę fatalną plamę próbować zmyć. Udało się świetnie.
„Drezno” jak zawsze groźne było ze stałych fragmentów gry, jednak w 25. minucie po faul na Rojku jedenastkę na bramkę zamienił Ajryś. Ta nikła bo nikła, ale zawsze jednak przewaga, pozwoliła Arce na względne kontrolowanie przebiegu gry i czekanie, aż rywal się otworzy, bo innej możliwości nie miał. Tak stało się w 89. minucie, bramkę na 2:0 dał nowosolanom wprowadzony chwilę wcześniej Darek Nazar.

Odra Górzyca – Korona Kożuchów 1:3 (1:1)
Bramki: Koszelowski 35’ i 62’, Juszkiewicz 85’
Piękny sobotni wyjazd Korony, która o punkty walczy z taką determinacją, jak topielec o haust powietrza. Udało się rewelacyjnie. Prowadzenie po bramce Koszelowskiego, remisowy gol gospodarzy przed przerwą, a potem pełna dominacja i dwa trafienia Korony. Trzy punkty, tak cenne dla kożuchowian, wróciły z nimi do domu.

Piast Karnin – Odra Bytom Odrzański 2:1 (1:0)
Bramka dla Odry: Chłopowiec 52’
Goście wyszli na prowadzenie w pierwszym kwadransie meczu po rzucie wolnym. Odra odpowiedziała w drugiej połowie dosyć szczęśliwym trafieniem Michała Chłopowca.
Świat już obiegł wynik remisowy, taka informacja, że mecz skończył się wynikiem 1:1, pojawiła się nawet na 90minut.pl. Ale okazało się, że Odra ten mecz przegrała.
W 94 minucie meczu po wślizgu Borowieckiego sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i goście jedenastkę wykorzystali. Karny bardzo dyskusyjny, niejednoznaczny i po prostu w takich sytuacjach jedenastki gwiżdże się będąc absolutnie pewnym, a tutaj chyba takiej klarowności zabrakło. Bytomianie czują się okradzeni, mają do tego pełne prawo.
Za tydzień Arka zagra derby w Kożuchowie, Odrę czeka trudny mecz u siebie z Witnicą