Medale karateków z Lipna

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: kata oraz kumite (walka). Startowało ogółem 190 zawodników z 16 ośrodków z całej Polski.

W kata dziewcząt 10 – 11 lat bardzo dobrze zaprezentowała się Anetka Andrzejewska, która zajęła drugie miejsce. – Warto dodać, że nasza młoda zawodniczka zajęła tak wysokie miejsce w 22 osobowej licznie obsadzonej kategorii – precyzuje Waldemar Leśniewski, trener i prezes NKKK.

W kategorii kata młodzików Bartosz Czarnecki zajął również  2. miejsce na podium. W kategorii kumite kadetów Aneta Andrzejewska oraz Julia Lewandowska  zdobyły w swoich kategoriach wagowych srebrne medale. W kategorii kumite  młodzików pow. 60 kg nasz zawodnik  Bartosz Czarnecki zajął najwyższe miejsce na podium.

– Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili swoje umiejętności i pokazali rezultaty ciężkiej pracy. Takie wyniki dobrze rokują na pozostały sezon i następne turnieje – podsumowuje W. Leśniewski.