Pogoń Arki za Pogonią nie powiodła się [ZDJĘCIA]

Nowosolanie grali dzisiaj w ramach IV ligi z Pogonią Świebodzin. Przegrali u siebie 1:2. Bramkę kontaktową zdobyli w 88. minucie, a w doliczonym czasie gry mogli jeszcze wyrównać…

Goście ze Świebodzina otworzyli wynik spotkania dopiero w 71. minucie. Po stałym fragmencie bramkę głową zdobył Mateusz Świtała. Na 2:0 po kontrze podwyższył w 84. Nikodem Rafalik.

Arka Nowa Sól dała nadzieję swoim kibicom w 88. minucie. Obrońca gości za wysoko podniósł nogę w polu karnym, a to przecież piłka nożna, a nie karate. Rzut wolny pośredni na gola zamienił Tomasz Rozynek. W samej końcówce pomocnik Arki trafił jeszcze w słupek, a Bartosz Żurawski przy dobitce nie był precyzyjny.

Więcej o meczu we wtorek w papierowym wydaniu „Tygodnika Krąg”. Póki co publikujemy zdjęcia.