Ręczna wraca do Nowej Soli! Wpadnij pokibicować

Bardzo dobry początek naszych szczypiornistów w II lidze. Trójka w 1. kolejce pokonała w Koninie Start 26:23. Już w najbliższą niedzielę 23 września zagramy pierwszy mecz u siebie

Start Konin – Trójka Nowa Sól 23:26 (11:8)

Trójka: Rapiejko, Kokot, Florczak, Marciniak, Szymczyszyn, Bortnowski, Uchal, Orliński, Kowalski, Nowakowski, Kujawa, Lisiewicz, Jakowicki, Maciejewski, Paszkiewicz, Hajnysz

Podopieczni trenera Bronisława Malego wygrali wyjazdowy mecz w ubiegły weekend, mimo że do przerwy przegrywali trzema bramkami – 8:11. W drugich 30 minutach włączyli wyższy bieg i po ciekawym spotkaniu pokonali gospodarzy z Konina 26:23! Brawo.

To dobry prognostyk przed inauguracją sezonu 2018/2019 II ligi dolnośląskiej we własnych progach. W nadchodzącą niedzielę o godz. 17.00 zmierzymy się w hali przy Botanicznej z Moto-Jelcz Oława. W 1. kolejce oławianie przegrali na wyjeździe z Komprachcicami 31:29.

Kierunek jest jeden – bawienie się szczypiorniakiem, z zaangażowaniem, widowiskową grą. Żeby to sprawiało przyjemność i było dobre dla oka kibica – mówił na łamach „Tygodnika Krąg” w sierpniu trener Bronisław Maly. Panowie, nadszedł czas, żeby słowa trenera wcielić w życie!