B-klasa: Jak my lubimy tę ligę! [ZDJĘCIA, WYNIKI, IDZIEMY NA MECZ]

Nie brakuje jej kolorytu również pozasportowego. Mnóstwo ludzi zebrało się w niedzielne popołudnie na boisku w Bobrownikach, by obserwować starcie między Amatorem a Modrzewiem Modrzyca. Wygrali goście

Amator Bobrowniki – Modrzew Modrzyca 1:2 (0:1)

Bramki: Zatorski – Kur, Czerniawski

Miło popatrzeć, jak społeczność wiejska traktuje mecz w klasie B jako małe święto, jak licznie gromadzi się, żeby kibicować swoim ulubieńcom. Tak też było w niedzielę. Lubimy koloryt tego typu spotkań. Historia meczów Amator Bobrowniki – Modrzew Modrzyca pokazuje, że zawsze są emocje podczas tych starć. Bez emocji nie obyło się również w 8. serii gier Serie B aktualnego sezonu.

Amator w poprzedniej kolejce grając w dziesiątkę pokonał Sławę na wyjeździe 4:3, w tym meczu piłkarze z Bobrownik pokazali duże zaangażowanie. Modrzew w 7. kolejce pokonał pewnie u siebie Zorzę Nowe Żabno 4:0.

Na gola w derbach musieliśmy czekać aż do końcówki pierwszej połowy. Bramkę do szatni stracili gospodarze, dla Modrzewia trafił Szymon Kur.

Bobry w drugiej części chciały szybko wyrównać, tak marzyło im się zapewne w przerwie, lecz to goście podwyższyli wynik. Piękną bramkę na 2:0 strzelił Michał Czerniawski.

Amator gola kontaktowego ukłuł w samej końcówce meczu, na listę strzelców wpisał się Paweł Zatorski. Później zabrakło już gospodarzom czasu, żeby odmienić oblicze tego meczu.

W następnej kolejce Modrzew zagra u siebie z Topolą Łupice, a Amator pojedzie do Nowego Miasteczka.