Kilkadziesiąt kilometrów biegu…

non stop mają za sobą nowosolanie. Zdrowia można im pozazdrościć, bo nie tylko dobiegli do mety morderczego Garmin Ultra Race w Radkowie, ale też zaliczyli dobre czasy. Mowa o Agnieszce i Andrzeju Bandurowskim oraz Mariuszu Medejszo

Górska trasa, trudne warunki, morderczy wysiłek – to Garmin Ultra Race w dużym skrócie.

Sportowcy mieli do wyboru różne dystanse. Na 81 km startowało 150 biegaczy, wśród nich Andrzej Bandurowski (KB Spoceni Nowa Sól). Wybiegał cza10:42:14 i zajął 28. miejsce w open, w M40 był dziewiąty; Mariusz Medejszo z Nowosolskiej Grupy Biegowej zajął 44. miejsce z wynikiem 11:12:35, w M40 był 17.

Agnieszka Bandurowska (Spoceni Nowa Sól) była 232. na dystansie 53 km (startowało ponad 500 biegaczy). Na metę przybiegła w 07:39:59. Nasza biegaczka uplasowała się na ósmym miejscu w K40.

Za samo przebycie tak trudnej trasy w Górach Stołowych należy się duży szacunek! A za wyniki olbrzymi! Czapki z głów.