Nie masz planów na sobotni wieczór? Zapraszamy na mecz Trójki!

Nowosolscy szczypiorniści w sobotę pokonali na wyjeździe Komprachcice 39:33. Teraz zagrają u siebie. Mecz z Obornikami Śląskimi, liderem, rozpocznie się w najbliższą sobotę 10 listopada o godz. 19.00 w hali przy ul. Botanicznej. Nie może was tam zabraknąć!

Spotkanie z LKS OSiR Komprachcice było meczem z 13. kolejki II ligi, ostatniej w pierwszej rundzie rozgrywek. Ta planowo zostanie rozegrana 15-16 grudnia.

Ale podopieczni trenera Bronisława Malego zagrali 13. kolejkę w ubiegłą sobotę. Nie dali szans Komprachcicom na wyjeździe. Do przerwy prowadzili 22:15, a po 60 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 39:33 dla naszych! To bardzo cenne trzy punkty dla nowosolan, bo dzięki nim wyprzedziliśmy naszego ostatniego rywala w tabeli mając tyle samo punktów (dziewięć), ale lepszy bilans.

Już w najbliższą sobotę 10 listopada o godz. 19.00 Trójka zagra kolejny mecz u siebie. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie. To lider II ligi, więc przed naszymi piłkarzami ręcznymi niełatwy mecz. Zapraszamy kibiców.