Ręczni wrócili! Trójka na starcie przegrała, ale będzie lepiej [ZDJĘCIA]

Na parkiet powrócili ręczni, a na trybuny świetna atmosfera. Trójka Nowa Sól meczem ze Spartą Oborniki rozpoczęła kampanię 2019/2020 w II lidze. Przegraliśmy, ale zespół zapowiada poprawę. – Myśleliśmy, że wybuchniemy pozytywnie w 1. kolejce… Ale będzie jeszcze zdecydowanie lepiej – zarzeka się Patryk Bortnowski

Trójka Nowa Sól – Sparta Oborniki 20:28 (10:11)

Trójka: Rapiejko, Kokot, Florczak, Marciniak (1), Bortnowski (1), Uchal, Kowalski (6), Kujawa, Sz. Lisiewicz (3), Biazik (5), G. Lisiewicz, Paszkiewicz (2), Hajnysz (2), Krempa, Stokowski, Ostrowski

Tęskniliście za drugoligową piłką ręczną w Nowej Soli? My bardzo! W ub. sobotę w 1. kolejce zagraliśmy z Obornikami. Impreza tak naprawdę zaczęła się już dwie godziny przed meczem. Klub kibica z Nowosolską Paczką zorganizowali festyn – można było coś zjeść, wypić kawę czy herbatę, dzieci miały możliwość malowania twarzy, zaplatania włosów, przyfrunęła też papuga Edek. Słowem – sielanka.

Sielanką było też pierwsze 20 minut meczu ze Spartą. Podopieczni Bronisława Malego postawili gościom twarde warunki. W 14. minucie prowadziliśmy już 6:2, przyjezdni wzięli czas. Potem coś pękło. W końcu Sparta dopadła nas w 30. wychodząc na prowadzenie 11:10.

W przerwie starostwo powiatowe nagrodziło za wyniki młodych zawodników Trójki. – Chcieliśmy pogratulować im poprzedniego sezonu, podziękować za dotychczasową pracę i jednocześnie promocję powiatu poprzez sport – mówi Mariusz Stokłosa, członek zarządu powiatu. – Życzymy im powodzenia w nadchodzącym sezonie. Oczywiście będziemy też trzymać kciuki za seniorów w II lidze.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”