Hassa i Zawadzki sprawcami pobić w ringu. Jak nasi kickbokserzy ozłocili się w Jarosławiu

Kickboxing Fighter był na Pucharze Polski PZKB w Jarosławiu. Dwóch nowosolan – Bartosz Hassa i Igor Zawadzki – zdobyło złoto w swoich kategoriach!

– Poziom był bardzo wysoki – mówi Bartosz Hassa, zawodnik Fightera. Chwali Igora Zawadzkiego, który też zdobył złoty medal: – Dał przepiękną walkę finałową, przerósł sam siebie. Igor to chłopak, który ma świetne warunki i ostatnio zrobił ogromny postęp, a ma dopiero 16 lat.

Sam Hassa na pucharze dał trzy walki. Dwie pierwsze wygrał 3:0. Finał odbył się w formie gali. – Świetna organizacja, oprawa na wysokim poziomie – podkreśla Hassa. – Finał wygrałem 2:1, ale nie uważam, że to odpowiedni wynik: walczyłem z miejscowym zawodnikiem i podejrzewam, że to dało mu punkt, bo nie był w stanie mi niczym zagrozić. Walczyłem na próbę w wyższej kat. wagowej, niż zakładaliśmy, ale to się okazało strzałem w dziesiątkę.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”