Są kozakami! Sobczak i Koszela z medalami mistrzostw Polski

Rewelacyjne występy Macieja Koszeli i Sebastiana Sobczaka na mistrzostwach Polski masters w Toruniu! Koszela zdobył złoto, a Sobczak srebro i brąz

Toruń znowu zorganizował halowe mistrzostwa kraju dla mastersów. Startowało dwóch naszych zawodników.

Sebastian Sobczak zdobył srebrny medal na 1500 m, a po biegu na dwukrotnie dłuższym dystansie zawiesił brąz! Jak nasz zawodnik przygotowywał się do ścigania w Toruniu? – Przygotowania bardzo różniły się od poprzednich. Przede wszystkim tym, że treningi były bardziej intensywne, szybsze, trenowałem na tartanie i w kolcach – wspomina Sobczak. – Miałem to szczęście, że pogoda pozwoliła mi na robienie treningu na bieżni. Wszystkie zajęcia bacznie obserwował i kontrolował trener Adam Draczyński.

Podwójny medalista

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content