Ale mecz Trójki! Wygrywamy z Dzierżoniowem [ZDJĘCIA]

Trójka pokonała u siebie faworyzowany zespół z Dzierżoniowa, choć wynik nie był pewny do końca spotkania. Brawo! – Nastawialiśmy się, że przez 60 minut będziemy musieli walczyć o każdy kawałek parkietu – przyznaje trener Zbigniew Malaczewski. Teraz pojedziemy do lidera z Gorzyc

Trójka Nowa Sól – MKS Żagiew Dzierżoniów 21:20 (8:8)

Trójka: G. Lisiewicz, Kokot (1 bramka), Florczak (5), Stokowski, Uchal (3), Orliński (3), Kowalski (6), Jaskółka, Kujawa, Sz. Lisiewicz (2), Kwiatkowski, Ceglarz, Paszkiewicz, Hajnysz (1), Krempa, Ostrowski

O tym jak zacięty był to mecz, świadczy wynik do przerwy – oba zespoły rzuciły tylko po osiem bramek. – Odkąd gramy w II lidze, tak niskiego wyniku jeszcze nie mieliśmy – mówi Zbigniew Malaczewski, trener Trójki.

Nowosolanie w sobotę u siebie pokazali to, co mają najlepsze – tony charakteru, zawziętości i walki – skończyliśmy z dwiema czerwonymi kartkami, zobaczyli je Jarosław Paszkiewicz i Marcin Hajnysz.

Trójka odniosła w sobotni wieczór sukces! Wygrała z MKS Żagiew Dzierżoniów, czwartą drużyną w tabeli, 21:20!

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”