Piłka: Kto dobrze wystartował? Już w sobotę 2. kolejka gier i mecz Pogoń – Odra

Na pewno Pogoń Przyborów, która wygrała na wyjeździe z Chynowianką po dwóch bramkach Konrada „El Pistolero” Gabigi. W sobotę na boiska wrócili piłkarze IV ligi i klasy okręgowej. Nareszcie, bo ostatnie mecze ligowe zobaczyliśmy w listopadzie!

Relację z meczu Arki Nowa Sól przeczytasz TUTAJ.

Korona Kożuchów zremisowała bezbramkowo ze Spójnią Ośno Lubuskie. Teraz nasi zagrają u siebie z Polonią Słubice.

W okręgówce Odra Bytom Odrzański podzieliła się punktami po meczu u siebie z Górzynem. Powiedzmy w ten sposób: początek tego spotkania był dla nas niebiański, końcówka – piekielna. Bo w 3. minucie po golu Michała Konsewicza prowadziliśmy 1:0. I Odra trzymała ten skromny wynik aż do 86. minuty, kiedy na 1:1 trafił Patryk Poprawski. Bytomianie pojadą teraz na gorące derby do Przyborowa.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”