Ruszyła klasa A: Błękitni ograli Modrzew. Podsumowanie piłkarskiego weekendu [ZDJĘCIA]

Beniaminek z Modrzycy przegrał u siebie na inaugurację A-klasy z Błękitnymi Lubięcin. – Do 60. minuty wyglądaliśmy całkiem dobrze. Realizowaliśmy swój plan na mecz, ale czerwona kartka, którą dostaliśmy, wszystko zaburzyła – ocenia Przemysław Kowalczyk, trener Błękitnych

Modrzew Modrzyca – Błękitni Lubięcin 1:2 (0:2)

Bramki: T. Lewandowski 68′ – P. Piaskowski 32′, Jaworski 41′

Modrzew: Kur – K. Frąckowiak (ż), Czerniawski, D. Gotowiec (ż)(65’ J. Stankiewicz), R. Gotowiec (ż), Górski, Kowalewski (46’ Walczak), T. Lewandowski, Połchowski, B. Sasin, Strózik (ż)

Błękitni: M. Barski – Karacz, Sz. Barski, Gąsior, Jaworski (ż), Ł. Marciniak (ż), Paweł Pawłowski, P. Piaskowski (80’ B. Janik), K. Piaskowski, Relich (ż+ż=cz), Tkacz

Dla Modrzewia to był mecz szczególny, bo pierwszy w klasie A od pięciu lat. Zespół pod wodzą trenera Ryszarda Dębskiego chciał dobrze rozpocząć sezon po awansie.

Ale dobrze rozpocząć nową kampanię chcieli również goście z Lubięcina. W pierwszej połowie to oni dwukrotnie ukłuli boleśnie Modrzew. Po bramkach Piotra Piaskowskiego i Patryka Jaworskiego do przerwy było 2:0 dla Błękitnych.

Po zmianie stron zobaczyliśmy już tylko jedną bramkę – jej autorem był Tomasz Lewandowski z Modrzewia. Błękitni kończyli mecz w 10, bo czerwoną kartkę dostał Kamil Relich.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”