Legion najlepszym klubem mistrzostw Polski K-1! Z łupami też Fighter Nowa Sól

Legion, klub trenera Macieja Domińczaka, po raz kolejny był niesamowity. W Ełku nie miał sobie równych. Dodatkowo Oliwer Domińczak został najlepszym zawodnikiem wśród juniorów młodszych, a Jakub Posłowski – wśród juniorów starszych! Z medalami wrócili też zawodnicy Kickboxing Fighter Nowa Sól

Oliwer Domińczak w kat. 51 kg (junior młodszy) zdobył złoty medal. – Po udanym rewanżu w półfinale i nokaucie w finale – mówi trener Legionu Głogów Maciej Domińczak, tata Oliwera.

Juniorka starsza Martyna Kierczyńska, której złote medale cały czas, jak widać, nie nudzą, w 60 kg zdobyła kolejny tytuł. Również po KO w finale.

Z kolei dla Michała Firuta (67 kg, junior st.) to był turniej wyjątkowy, bo po raz pierwszy w życiu zdobył tytuł mistrza Polski.

Oskar Siegert (67 kg, senior) wygrał trzy walki, w pełni zdominował zawody w Ełku i wrócił ze złotem.