Wygrana z odwiecznym rywalem smakuje podwójnie. Astra pokonała Bielawiankę

Spotkanie Astry Nowa Sól z Bielawianką Bielawa zakończyło się zwycięstwem Koliberków. Idziemy konsekwentnie do przodu, nie przegraliśmy do tej pory ani jednego meczu

Bielawianka Bielawa – Astra Nowa Sól 0:3 (19:25, 23:25, 30:32)

Astra: Ruciński, Trzeciak, Brzeziński, Goltz, Skibicki, Polus, Odwarzny, Sławnikowski, Witkiewicz, Kuwaczka, Michalak

Bielawianka ma w tym sezonie jeszcze mocniejszy zespół niż przed rokiem. Było się czego obawiać. Zgodnie z reżimem sanitarnym w hali w Bielawie nie było kibiców. Mecz był jednak transmitowany w internecie na YouTubie. Kibice Koliberków wspierali swoją drużynę z domu, co chętnie pokazywali na Facebooku.

Pierwszy set nie zaczął się najlepiej dla naszych siatkarzy, przegrywaliśmy 1:5. Trener Astry Wiktor Zasowski poprosił o przerwę, po której nasi zawodnicy wrócili bardziej skoncentrowani. Z biegiem czasu Koliberki przejmowały inicjatywę. Po 18. punkcie dominacja nowosolan była bezdyskusyjna. Zdobyliśmy siedem punktów z rzędu i wygraliśmy seta 25:19.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”