Ostatnie mecze. Zaraz znowu zatęsknimy za piłką [ZDJĘCIA]

Okręgówka i klasa A zakończyły już rozgrywki, a ostatnie jesienne mecze IV ligi i B-klasy zobaczymy w tym tygodniu. W ciągu siedmiu dni zobaczyliśmy mnóstwo meczów, bo nasze piłkarskie drużyny grały nie tylko w weekend, ale i w środę. Przeczytajcie, kto może być z nich zadowolony, a kto nie bardzo

Arka Nowa Sól – Carina Gubin 1:4 (1:3)

Bramka: Zawojek 45’

Arka: Alan Stankiewicz – Dębiczak, Piotr Dykta, Rozynek, Żurawski (55’ Gallewicz (ż)), Walter, Zawojek, Lewandowski (46’ Bajorski), Uścio (ż), Ekiert (60’ Nazar), Ajryś

„Kalendarz meczów mamy taki, że dziś czeka nas trzecia w ciągu tygodnia walka o pas mistrza świata w wadze ciężkiej, mamy po prostu kumulację boiskowych Mike’ów Tysonów za rywali” – tak malowniczo Arka w sobotę na swoim FB opisywała to, jak trudny ma terminarz w końcówce rundy jesiennej. Przypomnijmy: w sobotę 7 listopada zremisowaliśmy 2:2 z Dębem, w środę – 1:1 na Stilonie (bramkę w 90. minucie strzelił Bartosz Żurawski), a teraz czekał nas kolejny wyjątkowo ciężki mecz z Cariną Gubin.

Bardzo źle się dla nas zaczął. Już w 6. minucie wynik otworzył Przemysław Haraszkiewicz, 1:0 dla Cariny. Potem kontynuował swoje show, skompletował klasycznego hattricka strzelając jeszcze chwilę później i w 40. minucie z rzutu karnego. Błyskiem nadziei był gol Patryka Zawojka tuż przed tym, jak obie drużyny udały się do szatni.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”