Ikar pofrunął wyżej niż Koliberki. Słaby mecz Astry

Astra Nowa Sól przegrała na wyjeździe z Ikarem Legnica. Zespół z dołu tabeli pokazał, jak się walczy na boisku, gdy chce się wygrać za wszelką cenę

Ikar Legnica – Astra Nowa Sól 3:1 (25:23, 25:27, 25:19, 25:23)

Astra: Ruciński, Witkiewicz, Skibicki, Nożewski, Brzeziński, Goltz, Odwarzny, Sławnikowski, Trzeciak, Polus, Kępski

W sobotę Astra Nowa Sól spotkała się na wyjeździe z Ikarem Legnica. Po przegranej z Głogowem, a następnie wygranej z Oławą kibice czekali na mecz, w którym Koliberki potwierdzą swoją formę.

Pomimo fatalnej transmisji ze spotkania w internecie – kamera bokiem przez cały mecz – nowosolanie trzymali kciuki za swój zespół.

Już pierwszy set pokazał, że coś nie działa. Kolibry gubiły się na parkiecie i trudno było uwierzyć, że przegrywają z niżej notowanym rywalem. W połowie seta nasi ruszyli do walki i zaczęli odrabiać stratę. Niestety, Ikar nie pozwolił Astrze dominować i wygrał seta 25:23.