Judo. Przed zawodniczką Olimpu puchar Europy!
Agata Pałka wystartuje w Zagrzebiu już w najbliższy weekend. Ostatnio szlifowała formę razem ze swoimi koleżankami i kolegami z klubu
17 kwietnia Pomarańczowi z Olimpu Nowa Sól, klubu judo przy „Nitkach”, pojechali do Wrocławia na randori. Powtórzyli ten wypad również w środę 21 kwietnia.
– Przewalczyliśmy w parterze i stójce ponad 20 walk – wspomina trener Olimpu Dariusz Giedziun. – Szykujemy się do nadchodzących startów.
Bo już w tym tygodniu Agata Pałka weźmie udział w pucharze Europy seniorek. Turniej odbędzie się w Zagrzebiu. Kadra narodowa ruszyła do stolicy Chorwacji w czwartek.
– Trzymamy kciuki za pierwszy start Agaty w seniorkach na imprezie europejskiej – uśmiecha się się jej klubowy trener. Powodzenia, Agata!
Latest posts by Mateusz Pojnar (see all)
- Myślałem, że jesteśmy skazani na zatopienie [KSIĄŻKA O POWODZI] - 25 czerwca 2022
- Powiat mocny na Czwartkach Lekkoatletycznych - 25 czerwca 2022
- Mistrzostwa Polski: Rozalia Martynów z brązem! - 24 czerwca 2022