O!Błędny ten maraton

Kolejne występy biegaczy Adam Draczyński Running Team. Paweł Bartkiewicz startował w tzw. O!Błędnym Maratonie w górach. Ale podopieczni „Draka” biegali też wokół Zalewu Bliżyńskiego i w Międzyrzeczu

Górską, niełatwą trasę przemierzył Paweł Bartkiewicz w Kudowie-Zdroju. Spisał się świetnie. W open zajął wysokie 18. miejsce, a w kategorii M-50 był pierwszy! Wykręcił czas 5.06.31.

– Paweł się rozkręca, to mnie bardzo cieszy – podkreśla trener Adam Draczyński. – Pomimo ciężkiej pracy potrafi skupić się na mocnym treningu, a to oddają zawody. Jedyne, na co narzekał, to zamknięta granica i niemożność kupienia czeskiego piwa – śmieje się „Draku”.

Z kolei Jolanta Woźniczka wzięła udział w Maratonie Wokół Zalewu Bliżyńskiego. W open kobiet zajęła czwarte miejsce, a w kat. K-40-49 nie miała sobie równych. Czas: 3.12.52. Woźniczka poprawiła swoją życiówkę o prawie 20 min! – To kolejny przykład na to, że można pogodzić pracę z treningiem – podkreśla Draczyński.

W Międzyrzeczu w kolejnym Biegu Konstytucji – Biegu Europejskim na starcie stanęła Elżbieta Siemiątkowska. Po przebiegnięciu dystansu 5 km zajęła w open kobiet czwarty plac.