Memoriał Marka Kozielskiego: Brąz Budowlanych [PIŁKA RĘCZNA]

Nowosolscy szczypiorniści ponownie zagrali w Memoriale Marka Kozielskiego. Nasi oldboje zajęli w nim najniższy stopień podium. – Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a drużyny świetnie przygotowane – ocenia Bartłomiej Hołubek z Budowlanych

Łącznie w 5. Memoriale Marka Kozielskiego w Santoku zagrało prawie 240 zawodniczek i zawodników.

Budowlani Nowa Sól w swojej grupie wygrali z Pogonią Masters Handball Szczecin 10:6, a później pokonali Heliosa Masters Czempiń 8:6. Ostatni mecz przegrali z Old Ostrovią 4:8.

Ostatecznie nasi piłkarze ręczni wyszli z grupy na drugim miejscu. To dało im możliwość walki o brązowy medal.

W meczu o brąz nowosolanie byli lepsi od Kulik Instal Handball Gorzów 11:7.

– Jechaliśmy z myślą o obronie tytułu, mimo że przed turniejem mieliśmy tylko dwa treningi w hali – mówi Bartłomiej Hołubek, zawodnik Budowlanych. – Wieloletnie doświadczenie drużyny pomogło nam zająć dobre trzecie miejsce, z którego jesteśmy dumni. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a drużyny świetnie przygotowane.

Gratulacje dla naszych oldbojów!

Graliśmy w składzie: Marian Wasilewicz, Mariusz Pisarski, Marek Gajda, Przemysław Nowakowski, Damian Jurdziński, Paweł Grygorowicz, Marcin Bator, Adrian Wichman, Bartłomiej Hołubek, Adam Wichman, Krzysztof Adamek, Robert Nowakowski, Jakub Wszołek i Mariusz Terlikowski.