Trójka z Grodkowa wróciła bez punktów. W najbliższy weekend pauzuje

Piłkarze ręczni przegrali trzeci mecz w tym sezonie. – Wyciągamy wnioski, trenujemy i szukamy punktów w kolejnym spotkaniu – komentują nowosolanie

Olimp Grodków – Trójka Nowa Sól 33:29 (16:13)

Trójka: Rapiejko, Ostrowski, Florczak (4 bramki), Kokot, Bortnowski (1), Uchal (1), Orliński (9), Kowalski (4), Kujawa, Sz. Lisiewicz (1), Ceglarz, Paszkiewicz (1), Karp, Hutnik, Buda (7), Dymkowski (1)

Że w I lidze nie będzie łatwo, wiedział każdy. Trójka podjęła rękawicę, póki co ogrywa się na tym szczeblu rozgrywek. I płaci frycowe.

Przed tygodniem nowosolanie zagrali zupełnie inny, lepszy mecz od tego, który rozegraliśmy w debiucie w Kątach Wrocławskich. Trójka miała pomysł na grę, realizowała założenia taktyczne i grała o niebo lepiej w obronie. Walczyła charakternie. Mimo wszystko z Obornikami Śląskimi przegraliśmy 25:27.

W ub. sobotę w 3. kolejce nasi szczypiorniści pojechali do Grodkowa na mecz z Olimpem. Kibice po cichu liczyli, że to może być moment przełamania, choć wiedzieli, że to gospodarze są faworytem.

Do przerwy przegrywaliśmy 13:16. Po zmianie stron w 37. minucie przewaga Olimpu stopniała do jednej bramki – było 18:17. Coś pękło w naszej grze koło 44. minuty – bramki seriami zaczęli zdobywać gospodarze. Mężny pościg w końcówce na nic się zdał. Podopieczni trenera Alana Raczkowiaka przegrali 29:33.

„Wyciągamy wnioski, trenujemy i szukamy punktów w kolejnym spotkaniu” – skomentowali krótko na Facebooku nasi zawodnicy.

W najbliższy weekend nowosolski zespół ma pauzę. Następny mecz zagramy 16 października.