Adam Draczyński Running Team. Bardzo medalowa reprezentacja!

Konrad Pogorzelski z Adam Draczyński Running Team zdobył srebrny medal mistrzostw Polski w przełajach. Wziął przykład z trenera, który wcześniej wygrał w kategorii M-45

To były 93. już PZLA mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. Rozegrały się w Tomaszowie Lubelskim.

Na pierwszy ogień poszedł, a w zasadzie pobiegł trener Adam Draczyński. Dystans: 3000 m.

– Spisał się świetnie, wygrywając kategorię M-45 i zdobywając złoty medal – mówi Marcin Sznajder z Adam Draczyński Running Team.

Podkreśla, że skoro przykład dał trener, to i zawodnik nie chciał być od niego gorszy. Konrad Pogorzelski w kategorii U-20 zajął drugie miejsce na dystansie 6000 m!

Srebro na imprezie w Tomaszowie Lubelskim to dla niego duży sukces.

– Trasa była ciężka, selektywna, z długim podbiegiem – wspomina trener Draczyński. – Konrad w stu procentach wypełnił założenia taktyczne.

A Marcin Sznajder dodaje: – Jak widać, reprezentacja Adam Draczyński Running Team była skromna, ale za to bardzo medalowa.