Powroty Aresa z dalekich podróży. Mamy trzy punkty po dreszczowcu

Mecz nowosolanek w Złotoryi przypomniał, dlaczego kibice tak kochają siatkówkę! A darzą ją tym uczuciem, bo daje niesamowite emocje. Ares dwukrotnie już przegrywał w tym spotkaniu, by ostatecznie wygrać z KKS Mine Master po tie-breaku

KKS Mine Master Złotoryja – Ares Nowa Sól 2:3 (25:17, 19:25, 25:11, 23:25, 15:17)

Ares: Bereżańska, Adamczak, Marczuk, Petreczko, Budzińska, Krajewska, Korytowska, Gotowała, Darowska

„Niestety, pozycja lidera nie dla nas – napisali po poprzedniej kolejce działacze Aresa. – Mecz był waleczny w naszym wykonaniu, jednak przeciwniczki w każdym aspekcie były lepsze”.

Chodziło o spotkanie z Volleyem Wrocław, liderem III ligi. Wtedy przegraliśmy w stolicy Dolnego Śląska 0:3.

Podopieczne trenerów Radosława Abramczyka i Andrzeja Cyrankowskiego chciały w ub. weekend wrócić na tor zwycięstw.

Ale mecz w Złotoryi zaczął się dla nas źle, od porażki w pierwszym secie 17:25. W drugiej partii doprowadziliśmy do remisu po zwycięstwie do 19.

Katastrofalna w naszym wykonaniu była część trzecia – uciułaliśmy w niej jedynie 11 oczek.

W czwartym secie graliśmy o życie. I znowu powrót z dalekiej podróży, wygraliśmy do 23!

O tym, kto wygra, decydował zatem tie-break. W nim istny horror. Ze szczęśliwym zakończeniem dla Aresa! Zwyciężyliśmy Mine Master do 15.

„Seniorki wygrały 3:2 ze Złotoryją po epickim meczu w III lidze” – tryumfowali w Aresie na Facebooku.

MVP spotkania została wybrana Julia Sobczak.

12 lutego zagramy na wyjeździe z Tygrysami Strzelin.