III liga: Ares kończy fazę zasadniczą na drugim miejscu

Nowosolanki zagrały w ub. tygodniu aż dwa mecze. Jeden przegrały, drugi wygrały. Przed nimi turniej finałowy

SPS Zbąszynek – Ares Nowa Sól 3:1 (26:24, 25:18, 22:25, 25:20)

Ares Nowa Sól – Volley Głogów 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)

Najpierw Ares Nowa Sól pojechał do Zbąszynka na mecz z SPS. W tym pojedynku wygraliśmy tylko seta numer trzy. SPS zainkasował trzy punkty pokonując nas 3:1 (26:24, 25:18, 22:25, 25:20).

A w ubiegłą niedzielę nowosolanki zagrały ostatnie spotkanie w fazie zasadniczej III ligi. W hali „Elektryka” zmierzyliśmy się z UMKS Volley Głogów. Pewnie pokonaliśmy głogowianki 3:0, w setach do 21, 18 i 19.

„Nasze MVP w tych meczach to panie Darowska i Budzińska – piszą na Facebooku Aresa. – Ostatecznie zajmujemy pewnie drugie miejsce w lidze, ale przed nami turniej finałowy za dwa tygodnie. Tam pokażemy naszą moc”.

Trzymamy kciuki!

17. kolejka III ligi:

UKS 13 LO VII Zielona Góra – Empiria Zielona Góra 3:0

Volley Głogów – Olimpia Jawor 2:3

Sobieski Oława – Volley Wrocław 1:3

Tygrysy Strzelin – Mine Master Złotoryja 1:3

18. kolejce odbył się tylko mecz Ares – Głogów. Reszta zostanie rozegrana 12 marca.