Adam Draczyński o formie biegaczy: Dobrze przepracowaliśmy zimę

A to zwykle oznacza świetną wiosnę. Jej początek jest dobry dla biegaczek Adam Draczyński Running Team, co potwierdza tę regułę

Nasze lekkoatletki startowały w Olszynie w corocznej rundzie Grand Prix Dolnego Śląska w biegach przełajowych.

– Zawodniczki naszego klubu pokazały, że zima została należycie przepracowana i uzyskały świetne rezultaty – cieszy się trener Adam Draczyński.

W U-11 na 500 m Liliana Przybyła zajęła pierwsze miejsce i powtórzyła swój sukces sprzed roku.

Na tym samym dystansie, ale w U-12, startowały Hanna Tondel i Anna Šedová. Hania zwyciężyła, Ania była siódma.

– Dziewczyny z U-14 zadebiutowały w biegu na 1000 m – mówi „Draku”. Zuzanna Hrebeniuk była siódma, Sandra Wieliczko zajęła 11. miejsce, a Paulina Pojnar – 23.

Paulina Prucnal (U-18) zmierzyła się z kolei z dystansem 1500 m. Nasza biegaczka otarła się o podium, była czwarta.