SPARK w delegacjach. Z dwóch zawodów przywieźli medale

Nowosolanie ścigali się na pumptracku w Polance Wielkiej i Nysie. Zdobyli medale, ale do tego już przyzwyczaili swoich kibiców!

Niedziela 5 czerwca, piękna i słoneczna, upłynęła naszym zawodnikom na ściganiu się na pumptracku w Polance Wielkiej. „Pełna emocji rywalizacja w znakomitym towarzystwie” – podsumowują nasi na swoim Facebooku.

I dodają: „Sparkowy dream team tym razem stanął na podium w kategoriach junior i kids, a nasz trener zajął drugą lokatę w kat. pro po zaciętej walce – stracił 0,11 s do lidera”. Czyli Gustaw Dądela był drugi, Ryszard Mikuła drugi (kids), a Franciszek Ostrowski – trzeci (junior).

Później nowosolanie startowali w czwartej rundzie imprezy „Nie pompujesz – nie jedziesz” w Nysie. „Znakomite ściganie z kolegami na trudnym, dużym pumptracku – piszą na FB SPARK. – Jak zwykle sprawna organizacja i mnóstwo dodatkowych atrakcji”.

W kategorii kids (do 8 lat) Bartek Łuciow zajął drugie miejsce, zwycięzca wyprzedził go o mniej niż włos. Rysiek Mikuła był trzeci.

Wśród juniorów (do 12 lat) wygrał Dawid Terlikowski, a miejsce trzecie dla Franka Sawki.

U amatorów była szeroka i mocna konkurencja. Antek Mikuliszyn zajął piąte, a Franek Ostrowski 22. miejsce.

Trener Dądela ponownie stanął na podium w kat. pro – zdobył brązowy medal. Kamil Bandurowski zajął szóste miejsce.

„Gratulacje dla wszystkich uczestników” – podkreślają w SPARK.