Puchar świata i medale Maku Gym! A już niedługo wielka kickboxerska impreza w Nowej Soli

Podopieczni trenera Tomasza Makowskiego kolejny raz potwierdzili klasę. Z Austrii wrócili z ważnymi zdobyczami. Już niedługo wielka kickboxerska impreza w Nowej Soli

W Insbrucku w pucharze świata w kickboxingu startowali Zuzanna Topór, Oliwia Głodek i Michał Gołębiowski, reprezentanci Maku Gym Nowe Miasteczko.

Topór wśród juniorek zdobyła złoto w kategorii wagowej 56 kg. Głodek w 60 kg przegrała nieznacznie z Węgierką i ostatecznie zawiesiła na szyi srebro.

Srebrny medal w swojej kategorii zdobył również mistrz organizacji Makowski Fighting Championship Michał Gołębiowski.

– Jesteśmy z nich dumni – podkreśla trener Tomasz Makowski i trudno mu się dziwić! Gratulujemy.

Już 14-16 kwietnia w nowej hali widowiskowo-sportowej w Nowej Soli odbędą się mistrzostwa Polski kickboxingu w formule low kick juniorów i seniorów, które zorganizuje ekipa „Maka” i Polski Związek Kickboxingu. Do tego tematu jeszcze wrócimy.