Trójka zwycięska, czyli „na spokojnie jedną”! Teraz zagramy u siebie

Mamy to! Nowosolanie na inaugurację II ligi wygrali w Obornikach. A już w sobotę zagramy u siebie z Oleśnicą. – Chłopaki są tego warci, żeby przyjść i ich wspierać, bo dają z siebie wszystko – zaprasza na pierwszy mecz u siebie trener Trójki Alan Raczkowiak

Sparta Oborniki – Trójka Nowa Sól 17:18 (8:9)

Trójka: Rapiejko, Ostrowski, Kokot, Stelmasik, Bortnowski, Uchal (3 bramki), Orliński (8), Kowalski (1), Raczkowiak (2), Sz. Lisiewicz, Kwiatkowski, Ceglarz, Paszkiewicz (1), Hajnysz (3), G. Lisiewicz, Stokowski

No i doczekaliśmy się. Wróciła II liga piłkarzy ręcznych. Dawno nie widzieliśmy meczów naszych szczypiornistów, dlatego ten sobotni smakował wyjątkowo.

Sparingi, turnieje, ale i pierwsze ligowe spotkanie pokazało, że nowy trener Trójki Alan Raczkowiak zdążył już postawić swoją pieczęć na tym zespole. Choć początek był trudny, bo przez dziewięć minut nie mogliśmy rzucić bramki i przegrywaliśmy 2:0. Ale powoli nowosolanie zaczęli łapać rytm. Po 30 minutach wygrywaliśmy ze Spartą 9:8.

Drugą część znowu lepiej zaczęli gospodarze, w 42. minucie prowadzili już trzema bramkami.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”