Kajakarstwo: KKS z medalami mistrzostw Polski

Gracjan Michalak został mistrzem kraju! KKS Nowa Sól na Lotto 37. Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Wolsztynie zdobył też krążki innego koloru

Nowosolanin Gracjan Michalak nie miał sobie równych w kat. juniorów w C-1 na 10000 m i zawiesił na szyi złoty medal! Michalak dostał też nominację na mistrzostwa Europy juniorów i U-23 w Poznaniu. Brawo! W tym samym starcie Damian Sajdak zajął 11. miejsce.

C-1 3000 m: tutaj młodziczka KKS Amelia Turczyk uplasowała się na czwartym miejscu.

W C-2 10000 m juniorów młodszych duet Maksymilian Turczyk i Gracjan Mania wywalczył szóste miejsce w kraju. Sebastian Karliński i Kuba Siemasz wyścig zakończyli na ósmym miejscu.

Pływali także mastersi. Srebro w K-1 5000 m zdobyła Nina Siemasz! W C-1 5000 m Dariusz Michalak wywalczył brąz.

Maciej Falbagowski został wicemistrzem Polski w C-1 1000 m dzieci. Dominik Żyłka dopłynął jako czwarty.

K-1 2000 m dzieci: Milena Suma była ósma, Zuzia Banasiak – dziewiąta.

W kat. K-2 10000 m juniorek współpraca Darii Oryszewskiej i Aleksandry Kałużnej zaowocowała brązowym medalem!

W K-1 10000 m juniorów Aleks Bednarz zajął 28. miejsce.

Nasi ostatnio startowali również w Memoriale Tadeusza Hryckiewicza i Jerzego Krajewskiego w Gorzowie. Ich wyniki znajdziecie w ramce.

Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Jerzego Krajewskiego w Gorzowie. Wyniki KKS Nowa Sól: