Zmarła Bożesława Korczyk-Giza

Strona internetowa urzędu miasta informuje:

„We wtorek 2 maja, po ciężkiej chorobie, odeszła Skarbnik nowosolskiego Urzędu Miasta – Bożesława Korczyk-Giza.
Pani Skarbnik była związana z naszym urzędem od 2003 roku, zawsze rzetelna, uczciwa, sumienna i oddana swojej pracy. Była ciepłą, pełną życzliwości osobą, która swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem wniosła wiele dobrego w rozwój Nowej Soli. Tacy ludzie jak Pani Skarbnik nie zdarzają się często: są wyjątkowi i tym boleśniej odczuwamy Jej stratę. W tym roku Pani Korczyk-Giza skończyłaby 46 lat pracy zawodowej”. 

„Człowiek Wielkiej Wiedzy, Wielkiego Serca”

Wiceprezydent miasta Jacek Milewski na swoim profilu na Facebooku napisał o zmarłej: „Nowosolski samorządowiec z krwi i kości, wieloletnia Skarbnik Naszego Miasta, wcześniej Skarbnik Powiatu Nowosolskiego. Człowiek Wielkiej Wiedzy, Wielkiej Mądrości i Wielkiego Serca. Najlepszy samorządowy „minister finansów” jakiego znałem. Jak mało kto oddana Naszemu Miastu. Bożenko, będzie nam Ciebie ogromnie brakować. Odpoczywaj w pokoju”.

O dacie pogrzebu urząd miasta poinformuje na swojej stronie w osobnym komunikacie.

(red)

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Artur Lawrenc

Aktualności, oświata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content