Samorządowe Lubuskie rozszerza się w Sejmiku. Do klubu dołączył kolejny radny
Do trzech radnych, które nie tak dawno utworzyły nowy klub w Sejmiku, w zeszłym tygodniu dołączył także Edward Fedko. – Kreujemy politykę w tym województwie i chcemy mieć realny wpływ na to, co się dzieje – mówił Fedko do dziennikarzy na konferencji przed urzędem marszałkowskim
Rządząca w województwie koalicja KO-PSL-SLD straciła kolejnego radnego. W szeregi sejmikowego klubu Samorządowe Lubuskie wstąpił Edward Fedko, który w ostatnich wyborach samorządowych wystartował z list Koalicji Obywatelskiej. Ogłoszenie tej decyzji wiązało się jednocześnie z opuszczeniem przez radnego klubu KO w Sejmiku.
Wcześniej to samo zrobiły trzy radne: Beata Kulczycka, Aleksandra Mrozek i Wioleta Haręźlak. Przed dwoma tygodniami opuściły swoje kluby i ogłosiły powstanie w Sejmiku Samorządowego Lubuskiego.
JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”
Latest posts by Mariusz Pojnar (see all)
- „Enigma: liczba wszystkich liczb”. Koziołek wydał 22. książkę - 26 czerwca 2022
- Uciążliwa myjnia w centrum miasta [INTERWENCJA] - 25 czerwca 2022
- 20-lecie Fermaty Band. Z tej okazji muzycy zagrają aż trzy koncerty. Pierwszy już dziś - 24 czerwca 2022