Ares Open 2024: sportowe emocje i wysoki poziom gier

W niedzielę 24 drużyny z czterech województw spotkały się na boiskach, aby wziąć udział w 23. edycji turnieju Ares Open. Ostatecznie po całym dniu rywalizacji zwyciężyły Monika Gajtkowska i Gabriela Puławska

W godzinach od 9:30 do 17:30 rozegrano 46 zaciętych meczów, a sportowe emocje towarzyszyły zawodniczkom i kibicom przez cały dzień. Pogoda sprzyjała rozgrywkom, a poziom sportowy z meczu na mecz był coraz wyższy.W turnieju triumfowały Monika Gajtkowska i Gabriela Puławska, zajmując pierwsze miejsce. Srebrne medale wywalczyły Martyna Sobczak i Julia Sobczak, a na najniższym stopniu podium stanęły Klaudia Parczyńska i Jagoda Radzewicz. Czwarte miejsce zajęły Ewa Bereżańska i Martyna Rygiel.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał senator RP Wadim Tyszkiewicz, a zamknięcia – prezydent miasta Beata Kulczycka.

Wszystkie 48 zawodniczek otrzymało nagrody, co sprawiło, że żadna z nich nie opuściła turnieju z pustymi rękami.

– Wielkie podziękowania należą się Rafałowi Hoszowskiemu za zapewnienie posiłków dla zawodniczek oraz całej ekipie sędziowskiej, technicznej i medycznej, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Szczególne podziękowania kierujemy również do sponsorów, którzy hojnie wsparli wydarzenie, przyczyniając się do sukcesu całego turnieju dodają działacze klubu – mówi Radosław Abramczyk, prezes Aresa.

Organizatorzy już zapowiadają kolejną edycję, która z pewnością przyciągnie jeszcze większą liczbę uczestniczek i kibiców.