Eksportowy Maku Gym

W ubiegłym tygodniu w Zielonej Górze odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielem niemieckiej gali sportów walki Explosion FightNight a Tomkeim Makowskim. Wiemy, że 1 kwietnia w niemieckim Senftenbergu znów w ringu zobaczymy fighterów Maku Gym.

Gala Explosion Fightnight w tym roku będzie miała swoją siódmą edycję. Nie jest to ring dla naszych zawodników tajemniczy, swoje walki dawali tu wcześniej zawodnicy skupieni wokół Tomka Makowskiego. Bili się tutaj Michał Szmajda, Sławek Przypis czy Bartek Wawryszyn.

Gala ma uznaną markę, jest jedną z mocniejszych w Niemczech. W tym roku desant Maku Gym na ring w Senftenbergu zapowiada się bardzo solidnie. Wstępne ustalenia mówią aż o pięciu zawodnikach, w Senftenbergu powalczą wspomnieni wyżej Wawryszyn, Przypis i Szmajda, ale są także przymiarki, by powalczyli tam Marcin Bodnar oraz sam Tomek Makowski. Tu wszystko jest jednak jeszcze w fazie ustalania, a kompletną listę naszych zawodników zakontraktowanych na tę galę poznać mamy do momentu wyjazdu Tomka Makowskiego do Tajlandii. „Maku” swój wyjazd do gniazda muay thai zaplanował na 11 stycznia.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content