23. Renata Wojtkowiak
24. Iwona Budek
25.Beata Marek
26. Agnieszka Gutowska

Bieg „Tropem Wilczym” upamiętniał żołnierzy podziemia niepodległościowego. Kożuchów po raz drugi wziął udział w tej ogólnopolskiej akcji. W tym roku  uczestnicy  biegu rywalizowali na dwóch dystansach: 1963m i 6 km.

Organizator biegu, kożuchowski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wytyczył trasę o długości 1963m przebiegającą ulicami Kożuchowa. Startujący na krótszym dystansie pokonali ją jeden raz, uczestnicy biegu na 6km zrobili trzy pętle. Szczególnie tej drugiej grupie mogło się zakręcić w głowie, nie tylko z wysiłku, ale również z faktu, że podczas jednej pętli startujący musieli skręcać aż 16 razy. Było nieco chłodno i pochmurno, wiał lekki wiatr, ale te warunki niespecjalnie biegnącym przeszkadzały.

Na starcie biegu na krótszym dystansie stanęło łącznie 27 zawodników i zawodniczek, 12 panów i 15 pań. Wśród panów wygrał Marcin Szlęzak reprezentujący SKF Boxing z Zielonej Góry (6:29), drugi był Robert Hetner z Nowej Soli (6:57), trzeci Czesław Kortz z Kożuchowa (7:41).

Wśród pań na tym dystansie zwyciężyła kożuchowianka Patrycja Korc (7:47), druga na mecie była Teresa Hetner z Nowej Soli (8:30), trzecia Małgorzata Wierzbicka (Nowosolska Grupa Biegowa, 8:30). Na liście wyników poniżej brakuje trzech nazwisk, startowały na tym dystansie także Bogumiła Brykalska, Izabela Kochanowska i Agnieszka Siuda, ale ich czasy nie są ujęte w wynikach.

Bieg na dystansie 6km wygrał Michał Meger z Kożuchowa (17:11), przed Rafałem Kurpasem (Świat Maratończyka Kożuchów, 19:33) i Sławomirem Taraskiem (Astra Nowa Sól, 19:50). Wśród pań najszybsza na tym dystansie była nowosolanka Magdalena Niemczyk, 6km pokonała w czasie 21:35, druga była Agnieszka Woch (23:05), trzecia Urszula Romanejko – Mandziej (23:15). – Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację biegu, szczególnie  te słowa kieruję do 1. batalionu dowodzenia z Żagania, grupie ASG „KRUKI” oraz wszystkim wolontariuszom – mówi Ireneusz Pietruczynik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kożuchowie.