Z tras biegowych

Wakacje wakacjami, ale pobiegać gdzieś trzeba. Nasi reprezentanci biegli podczas weekendu w Słubicach i Kórniku

W sobotę w Słubicach odbyła się impreza „Bieg bez granic” na nietypowym dystansie jednej trzeciej maratonu – 14,065km. Odbywał się – jak mówi nazwa – bez granic, na terenie Polski i Niemiec w miejscowościach Słubice i Frankfurt. Trzecie miejsce zajął tutaj w open Paweł Bajran ze Spoconych Nowa Sól, czas 51:00 dał mu też drugie miejsce w kategorii M30.
114. miejsce w open zajęła Anna Miechowicz, czas 1:11:07 był jednocześnie piątym wynikiem w kategorii K30. 121. w open był Rafał Stuła. Bieg ukończyło 349 zawodniczek i zawodników.
W niedzielę w Kórniku odbył się II Bieg Zamoyskiego, rywalizowano na dystansie 10km. Siódmy w open i piąty w M20 był w tym biegu Michał Fedorczak, który dystans pokonał w czasie 35:18. 366. w open była Małgorzata Fedorczak (54:14), był to trzeci wynik w kategorii K50. Na mecie sklasyfikowano 570 zawodniczek i zawodników.