Udany początek sezonu karateków

Sezon treningowy już się rozpoczął, a wraz z nim nadszedł czas na kolejne zmagania turniejowe karateków Nowosolskiego Klubu Karate Kyokushin

Zawodnicy Nowosolskiego Klubu Karate Kyokushin w ubiegłą sobotę udali się na XX Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. Na zawodach gościło ponad 200 zawodników z Polski, Czech, Rosji i Estonii i Niemiec. Nasz klub reprezentowało sześcioro zawodników.

W konkurencji kata Bartosz Dygas zajął drugie miejsce pokonując po drodze 12 zawodników.
W kategorii kumite (walki) kadet 12-13 lat dziewcząt do 50 kg nasza młoda zawodniczka Aneta Andrzejewska po kilku udanych walkach ostatecznie zajęła trzecie miejsce na podium.

Chłopców w kategorii 12-13 lat kumite reprezentowało trzech naszych zawodników: bracia Igor i Michał Dondajewscy oraz Łukasz Podpora. Michał ostatecznie zajął trzecie miejsce.

W konkurencji kumite do 65 kg w kategorii junior młodszy doskonale spisał się Bartosz Czarnecki, nasz zawodnik nie dał szans swoim przeciwnikom wygrywając wszystkie walki przed czasem. Jest to szczególnie zadowalający wynik, gdyż Bartek wraz z dwoma seniorami Olą Leśniewską i Michałem Blicharskim jest objęty cyklem przygotowań do zbliżających się w dniach 12 -14 października Mistrzostw Europy.
(maro)

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content