Ostatni Karnin wygrywa z Arką [ZDJĘCIA, WYNIKI PIŁKI]

Kibice z Nowej Soli liczyli na pierwszy komplet punktów wiosną. Przeliczyli się. Arka Nowa Sól przegrała u siebie z czerwoną latarnią IV ligi 0:2. Cieszy wynik w Bytomiu Odrzańskim. Odra wygrała 3:1 z Lubskiem. Korona Kożuchów przegrała u siebie z Tęczą 0:2

Arka Nowa Sól – Piast Karnin 0:2 (0:1)

Arka: Krajewski – Rytwiński, Graczyk (68’ Nitka), Reus, Kubiak, Kowalczyk (46’ Rojek), Dębiczak (75’ Romański), Nazar, Lewicki (58’ Ajryś), Wilczyński, Romaszko

Nowosolanie mogli rewelacyjnie rozpocząć sobotnie spotkanie, bo bardzo dobrą szansę na otwarcie wyniku miał Przemysław Kowalczyk. Nie wykorzystał jej. W 13. minucie pod bramką Piasta zagubił się nieco Gracjan Lewicki, miał strzelać, podawał i nic z tego nie wyszło. W 25. Jakub Dębiczak uderzał z wolnego, piłka wylądowała na górnej siatce, było blisko. Później Hubert Kijak z Piasta strzelał zza pola karnego, piłki poszybowała obok brami.

W 31. minucie Dariusz Nazar ładnie zabrał się z futbolówką, źle jednak uderzył z lewej nogi, Bartosz Grala odbił ten strzał przed siebie, a Lewicki dobijał nad bramką. W 39. minucie duży błąd Simona Rytwińskiego. Przejął co prawdą piłkę w polu karnym, ale zagrał w środek, przed szesnastką przejął jego podanie Vitali Patuliak i przepięknym strzałem nie dał szans Przemysławowi Krajewskiemu.

Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1.

W 59. stały fragment, wrzutka, Krajewski wypluł piłkę, dopadł do niej Kijak i nie miał problemu, żeby ją w sieci umieścić. Jest bardzo źle, Arka przegrywa z ostatnią drużyną w tabeli 0:2.

Piast w zimie wzmocnił się, przyszło kilku ciekawych zawodników, ale to nie zmienia faktu, że u siebie Arka powinna zgarnąć pierwsze trzy punkty wiosną. Musimy na to jeszcze poczekać.

Duża radość zagościła w Bytomiu Odrzańskiem, gdzie w sobotę Odra pokonała Budowlanych Lubsko 3:1. Gole dla nas strzelali Michał i Maciej Konsewiczowie i Łukasz Lewandowski.

Korona Kożuchów przegrała z Tęczą Krosno Odrzańskie 0:2.