Być jak Milik. W Nowej Soli grali o Puchar Tymbarku! [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

W Nowej Soli odbyły się duże zawody piłkarskie – Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, część wojewódzka. W turnieju w przeszłości grał m.in. Arkadiusz Milik

Rozgrywki trwały dwa dni. W czwartek poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: chłopcy U-12 oraz dziewczynki U-12 i U-10. Z nowosolskich ekip (U-12) grała w grupie A SP Nowa Sól. SP przegrała swój mecz 0:4 z Gubinem, by później zwyciężyć 3:2 z Kostrzynem i zremisować 2:2 ze Zbąszynkiem. Tym samym w grupie zajęliśmy trzecie miejsce, nie dało ono awansu.

W APF Zielona Góra grali też nowosolanie. W roczniku U-12 zajęli w całej stawce trzecie miejsce.

Po wszystkich meczach okazało się, że 2 maja na ogólnopolski finał do Warszawy pojadą: Dwójka Gubin (chłopcy U-12), MUKS Kostrzyn (dziewczynki U-12) oraz MUKS Stilon (dziewczynki U-10).

A co w piątek? Kategorie wiekowe U-10 chłopców, U-8 chłopców i U-8 dziewcząt. Walczyła wtedy w U-10 SP Bytom. Nasze wyniki: 1:10 ze Szprotawą, 0:16 z Kostrzynem i 2:3 z Niwiskami.

W piątek APF poradziła sobie jeszcze lepiej. Rocznik U-10 zajął w rozgrywkach miejsce drugie, a najmłodsi chłopcy z U-8 zdobyli puchar!

Koniec końców wygrali w piątek również: Dwójka Gubin (chłopcy U-12), MUKS Kostrzyn (dziewczynki U-12), MUKS Stilon (dziewczynki U-10), SP 1 Rzepin (chłopcy U-10), UKS APF Zielona Góra (chłopcy U-8), MUKS 11 Zielona Góra (dziewczynki U-8).